Strike Industries Viper Dipçik

Strike Industries Viper Dipçik

Strike İndustries firması fiyatına göre oldukça sağlam olan ürünleriyle kullanıcıların dikkatini çeken bir firma. Firmanın daha önce sunduğu el kundakları bu bakımdan oldukça beğeni toplamıştı.

20 Ekim 2016 Yazı: Doğan Ayhan
Firmanın yeni ürünü ise ergonomik dipçik Viper. Viper tüfeğin dipçik borusundan kolayca kaydırılarak monte edilebiliyor. Dipçik gövdesinin alt kısmındaki mandal yardımı ile de farklı boylarda ayarlama yapılabiliyor. Ağırlıktan tasarruf edebilmek için gövde çapı oldukça sınırlı tutulmuş ve oldukça az malzeme harcanmaya çalışılmış. Ancak bu durum sağlamlıktan hiçbir ödün vermemekte.


Dipçiğin bakınca göze batan bir diğer özelliği eğimli arka kısmı. Arka yüzey biraz eğimli yapılarak dipçiğin omuza daha rahat oturması sağlanmış. Böylece daha kolay hedef alma ve daha stabil atışlar amaçlanmış. Ayrıca arka yüzeydeki tırtıklarla da sürtünme arttırılarak atışın tutarlılığı sağlanmakta. Ürün 187gr ağırlığa sahip ve bütün Mil-spec tüplere rahatlıkla bağlanabilmekte. Dipçiğin 2 farklı renk seçeneği mevcut: siyah ve dark earth. Her iki renk seçeneği de aynı fiyat olup firmanın kendi web sayfasında 50$ fiyatla satılmaktadır. Ürünle ilgili teknik bilgileri firmanın web sayfasından öğrenebilirsiniz.viper dipçikStrike Industriesdipçik
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Nikoin Spot On Balistik Rüzgar...Uzun mesafe atıcıları için en büyük engellerden bi....
Prosounds M-4 Elektronik Kulak...Kulak sağlığı avcı ve atıcılar için çok önemli bir....
Crossbreed Bilek Tabanca Kılı...Kompakt tabancaların en temel özelliği yüksek gizl....
ARCight XTL: IWI Tavor İçin M-...Manticore Arms firması çoğunlukla Picatinny veya L....
Inteliscope Pro: Akıllı Telef...Akıllı telefonlar artık neredeyse hayatımızın her ....
Kamp Ve Avcılar İçin Taşınabil...“Yeniler ve Yenilikler” bölümünde sürekli bahsetti....