See All Open Sight Açık Nişangah

See All Open Sight Açık Nişangah

See All Open Sight kullanırken herhangi bir güç gerektirmeyen ve bütün ateşli silahlara Picatinny kızaklar yardımıyla monte edilebilen bir nişangahtır. See All ürünlerinde dikkat çeken nokta hedef göstergesinin fiber optik bir blok kullanılarak engellenmiş olması, uçta fosforlu materyal üzerindeki bir üçgenin merkezî sınır çizgisini ikiye ayırarak kullanıcıya daha rahat hedef alma imkanı sağlamasıdır.

01 Kasım 2015 Yazı:Doğan Ayhan
Fosforlu blok çizgisi büyütülmüş lensin ortasına geldiğinde nişangah üzerindeki üçgenin tepe noktası silahın nereye ateşleyeceğini gösteriyor. Gayet muntazam hazırlanmış bu mekanizma sayesinde göz pozisyonunun isabeti etkileme faktörü ortadan kalkıyor –atıcının gözü hangi pozisyonda olursa olsun üçgenin ucu merminin gideceği nokta oluyor.


Farklı nişangahlarla birlikte denenen See All Open Sight nişangahın sezgisel, basit ve çabukça hedef alınabilir olduğu gözlenmekte –ki hedefin yarısını fosforlu blok kapattığı halde diğer metal nişangahların önüne geçiyor. See All fosforlu materyali sayesinde mevcut ışığı toplayarak nişangahın aydınlatılmasını sağlıyor. İçerisinde ayrıca bir ışık kaynağı veya batarya kullanmıyor. Ancak bu durumun da bir dezavantajı olarak See All zifiri karanlık ortamda mevcut en ufak bir ışık bile olmadığından göstergenin görülmesi imkansız hale geliyor.


Ürünü silaha takarken herhangi bir montaja ihtiyaç duyulmamakta. Sadece kızak üstünde istenilen yere kadar kaydırın ardından nişangahı hafifçe kaldırarak iki vidayı sıkılaştırın. Nişangah açısı ayarlaması alyan anahtarı yardımıyla yapılabilir. Ölçüleri 5cm x 2cm x 2cm ağırlığı ise 50 gram olan See All Open Sight nişangah firmanın internet sitesinden 99$ fiyatla satın alınabilir.

See All Open SightAçık Nişangah
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
En Pratik Metal Nişangah: YHM ...Yankee Hill Machine Şirketi üstünde düz bir Picati....
Aimpoint Micro H2 Red-Dot Nişa...İlk defa 2015 yılında Almanya’daki IWA Outdoor Cla....
XS Sights 1911 Novak: V Şekill...XS Sights firması alışılagelmişin dışında ürettiği....
LASERLYTE LYTE RYDER CENTER MA...Dünyaca ünlü taktik lazer firması LaserLyte yine b....
AIMPOINT MICRO H-1 2 MOAMicro H-1 red dot 4 moa çapında geleneksel versiyo....
Elcan’dan Yeni Holografik Nişa...Kanadalı Optik üreticisi Elcan, Shot Show 2016’da ....