POLİGONCLUB İstanbul Nihayet Modern Bir Atış Poligonuna Kavuşuyor.

POLİGONCLUB İstanbul Nihayet Modern Bir Atış Poligonuna Kavuşuyor.

ISSF standartlarında yapılan Poligon Club, Mart ayı içinde İstanbul'un tam merkezinde, Şişli Mecidiyeköy'de hizmetinize açılıyor.

24 Şubat 2017
Uluslararası atıcılık federasyonu (ISSF) standlarında yapılan 10 yollu poligonunu istenildiğinde 5’er yollu iki bağımsız atış alanına bölünebiliyor.  Zoom yapılabilen kamera sistemleriyle, hedefleri çağırmadan, atışların seri halde gerçekleştirilebilineceği Poligon Club, bugün Türkiye’nin en büyük ve modern özel atış poligonu durumunda. 
Kendi ruhsatlı silahınız ve kendi mermileriniz ile atış yapabileceğiniz gibi, deneyimlemek istediğiniz birçok çap ve ebatta silah ve mühimmatı da bulabileceğiniz Poligon Club'ta doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen herkes için, uzman atış eğitmenlerinin kontrolünde, teorik ve pratik atıcılık kursları da verilecek. 
Atıcılık faaliyetlerine ek olarak Poligon Club'ta yakın savunma eğitimi almak isteyenler için de özel bir spor salonu tasarlanmış. Ayrıca Poligon Club, güvenlik birimlerine sahip kuruluşların personellerine atış pratiği yaptırmalarının yanı sıra teorik eğitim almalarına olanak sağlayan bir de içinde projeksiyon cihazı bulunan bir seminer salonuna sahip.

PoligonAtış PoligonuPoligonclubPoligon ClubPoligon kulübü
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Oyun Başlıyor!Sizin için seçtiğimiz senaryolarla yeni maceralara....
Atıcılık ve Nöroloji İlişkisi ...Atıcılık ve Nöroloji ilişkisini ele aldığımız yazı....
Atıcılık ve Nöroloji İlişkisi ...Atıcılık üzerinde yapılan araştırmalarda fiziksel ....
Adrenalin Ve Bolca Silahın Bu...ABD’nin şu anda en hızla yükselen atış sporlarında....
Atıcılık ve Avcılıkta Seçim He...Başkan Mehmet Bülent Torpil'in beklenmeyen vefatı ....
Atıcılık ve Avcılık Federasyon...Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Mehmet Bül....