PepperBall P15

PepperBall P15

PepperBall firması biraz “gazla çalışan” bir firma. Firma ürünlerinin neredeyse tamamı biber gazı kullanan eylem kontrol teçhizatlarından oluşuyor.

27 Mayıs 2016

PepperBall merkez hedef kitlesi polis ve askeriye olan bir şirket. P15 ise bu kitleye hitap eden son ürünleri. P15 için örnek alınan gerçek silah modeli AR-15.  AR-15 özellikle kolay kullanımı ve taşıması hafif ergonomik tasarımı ile öne çıkan bir tüfek. Ölümcül olmayan teçhizatlara saha kullanımına uygun nitelikler kazandırmak ise tam olarak PepperBall’un hedefi.

P15 AR-15 ile çok benzer şekilde çalışıyor ve aynı şekilde alttan şarjör ile beslenebiliyor. Biber gazı topları atan silah aynı zamanda tıpkı paintball silahlarında olduğu gibi üstten bir Hopper ile beslenebiliyor hatta hem hopper hem de şarjörü aynı anda kullanabiliyorsunuz. İki besleme sistemini aynı anda kullandığınızda ise silah ikisi arasında geçiş yapmanıza olanak veriyor. Bu da özellikle toplumsal olaylarda hem gaz hem de plastik mühimmatı aynı silahta kullanabilmek gibi bir avantaj yaratıyor.a

PepperBall P15
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Bir İsveç Macerası! Aimpoint, Merkel, Norma, 3M Peltor ve Dogtech’in ....
İşbirliğinin Gücü: CRZ-16 Mark...Ürettiği taktik aparatlarla şöhret kazanmış olan S....
Efsanenin Dönüşü Browning A5 S...2016 silah piyasasında pompalı tüfek klasmanındaki....
AK 47 Ve AR 15 Savaşı!Soğuk Savaş Doğu ve Batı Blokları arasında nükleer....
Swat’lara Özel Bir Tasarım; SI...Dünya genelinde, silah piyasasının yükselen bir tr....
Yivsiz Av Tüfeği Temizlik Rehb...Av sezonu tüm hızıyla devam ediyor, peki ya tüfeği....