Maserin Alet Çakısı 212

Maserin Alet Çakısı 212

Maserin Alet Bıçağı 212, 45 mm uzunluğunda 440 paslanmaz çelikten imal edilmiş ve kilitlenebilir bıçağa sahip bir çakı. Maserin 212’nin sapı 75 mm uzunluğunda alüminyum ve mat siyah renkli.

29 Haziran 2015 Yazı:Ahmet Tezcan

Sapın kenarında, üç farklı boyutu ve bağımsız kilit sistemi olan bir tornavida mevcut. Tornavidalar, kullanıcının 3,4 ve 5 mm’lik boyutlardan birini seçebilmesi için 360 derece dönebiliyor; kullanılmadıklarında ise sapın içersinde tamamen gizli kalıyorlar.

Tornavida boyutları, modern tabancalar ve toplu tabancalarad bulunan ayarlanabilir arka nişangâhların birçoğu ile uyumlu. Paslanmaz çelik maşası katlanabilir taşıma sağlayan Maserin Alet çakısının tam uzunluğu 124 mm, ağırlısı ise tam 68 gram (2,4 ons). Maserin Alet Bıçağı, atış poligonuna ve ava götürülebilecek mükemmel bir yoldaş. İnce, beyefendi uçları; gerektiğinde silahın açık nişangâhlarının kolay ve güvenli bir şekilde ayarlanmasına yardımcı oluyor.

Sadece, tornavidayı kullanırken bıçağı kapalı tutmayı unutmayın. Tüm Maserin bıçakları gibi bu bıçak da materyal ve işçilik hatalarına karşı 10 yıl garantili, yurtdışı perakende satış fiyatı ise 45 Euro.

 

Maserin 212çakı
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
“Ka-Bar”ın Sırrı!Savaş ve servis bıçağı imzasını taşıyan Ka-Bar, II....
VICTORINOX’DAN YEPYENİ BİR ÇAK...Dünyanın en çok bilinen çakı markalarından İsviçre....
Kesiş Versiyon 4.0: C.U.T 4.0Joshua Swanagon tekerleği baştan icat etmeyi seven....
Kesiş Versiyon 4.0: C.U.T 4.0Joshua Swanagon tekerleği baştan icat etmeyi seven....
TOPS Knives: Micro Hawk.
Ölümcül Stil: TOPS KarambitTOPS Bıçakları yeni tasarımı için Max Venom üretim....