LASERMAX ‘dan Yeni Spartan Taktik Lazer Serisi

LASERMAX ‘dan Yeni Spartan Taktik Lazer Serisi

Yeni LaserMax Spartan taktik lazer serisi kullanıcılara şu anda piyasada bulunan diğer kızak monteli taktik lazerlere oranla fazladan birkaç avantaj sunuyor. Lazer yeşil ve kırmızı olmak üzere iki renk çeşidiyle satışa sunuldu.

27 Ekim 2015 Yazı:Doğan Ayhan
Bu yeni ürün için LaserMax firması tarafından geliştirilen Rail Vise teknolojisi sayesinde taktik lazer monte esnasında hiçbir ek adaptör veya araca ihtiyaç duymuyor. Ayrıca sistem tamamen kullanıcının rahatlığına bağlı olarak tabanca üzerinde herhangi bir kızak noktasına monte edilebiliyor.


Aktivasyon butonları lazerin her iki tarafına da yerleştirilmiş ve açık/kapalı modlara kolaylıkla erişimi garanti altına almak adına geriye doğru uzatılmış. Ürün, Rail Vise montaj tasarımı sayesinde çok geniş kullanıcı kitlesine hitap etmekte.

Lazer ayrıca entegre kızak ihtiva ediyor. Böylece kullanıcıya bağlı olarak geleneksel aksesuarlara da monte edilebilme imkanı sağlıyor. Kullanıcı lazer ve fener arasında tercih yapmak yerine her ikisini de aynı ray üzerinde kullanabiliyor.


Ürün hem sabit hem de yanıp sönen titreşimli lazer ışığı yollayabiliyor. Her iki yöntemle de 10 dakika sonra otomatik kapanma özelliği sayesinde pil tasarrufu sağlıyor. Tek bir pil ile kırmızı lazer 5 saat, yeşil lazer 1 saat kullanım ömrü sunmakta. Ayrıca basit bir alyan anahtarı yardımıyla lazerin yatay ve dikey nişan ayarlamaları yapılabiliyor.

Lazerin gövde kısmı güçlendirilmiş fiberglass plastikten üretilmiş ve ağırlığı sadece 15 gram. Yağmurlu havalarda da kullanılabilen lazer ek olarak darbelerden ve atışlardaki sarsıntıdan etkilenmemesi için şok emici sistem bulunduruyor.

Firmanın üretici için önerdiği satış fiyatları: kırmızı lazer 99$, yeşil lazer ise 149$.
Lazermaxnişangahlazerpointtaktik lazerspartan
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
En Pratik Metal Nişangah: YHM ...Yankee Hill Machine Şirketi üstünde düz bir Picati....
Aimpoint Micro H2 Red-Dot Nişa...İlk defa 2015 yılında Almanya’daki IWA Outdoor Cla....
XS Sights 1911 Novak: V Şekill...XS Sights firması alışılagelmişin dışında ürettiği....
LASERLYTE LYTE RYDER CENTER MA...Dünyaca ünlü taktik lazer firması LaserLyte yine b....
AIMPOINT MICRO H-1 2 MOAMicro H-1 red dot 4 moa çapında geleneksel versiyo....
Elcan’dan Yeni Holografik Nişa...Kanadalı Optik üreticisi Elcan, Shot Show 2016’da ....