KRISS’den Poseidon atılımı: KRYTAC Trident M4 SPR

KRISS’den Poseidon atılımı: KRYTAC Trident M4 SPR

KRISS Grubu özellikle hafif silah teknolojileri konusunda uzmanlaşmış İsviçre menşeili bir firma.Firmanın yeni ürün serisi KRYTAC, ilk elektrik motorlu airsoft modellerini müşterisiyle buluşturdu: Trident M4 CRB ve SPR.

27 Mayıs 2016

Elektro-pnömatik sistemle çalışan ve elektrik enerjisi kullanan airsoft tüfekleri, ölümcül olmayan (yaralama riski hala mevcut) plastik mermiler kullanıyor. Trident M4 CRB ve SPR gibi ürünler ise dünya çapında özellikle polis ve askeriye gibi kolluk ve düzeni sağlayıcı birimler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Bu tercihin başlıca sebebi ise bu tip silahların özellikle eğitim alanında hem canlandırma hem de mühimmat masrafları açısından oldukça uygun olması.

KRYTAC Triden M4 CRB ve SPR karabina modeller ve sırasıyla 26.67cm (10.5 inç) ve 36.83cm’lik (14.5 inç) namlulara sahip. CRB üzerinde 25.4cm’lik (10 inç) KeyMod el muhafazası varken, SPR üstünde ise 33cm’lik (13 inç) standart el muhafazası bulunuyor. Her tüfek üstünde, farklı batarya depolama seçenekleri sunan, ayarlanabilir dipçik bulunduruyor. İçeriden desteklenmiş 8 mm bilyalı rulman yatakları, entegre MOSFET, ayarlanabilir yay mili, kaplanmış silindir başı ve eksenel dönüşlü besleme mekanizması silahların özellikleri arasında. Hala geliştirme aşamasında olan tüfeğin, yay baskısını azaltan bir gelişmiş modeli de ilerleyen zamanlarda üretime katılacak.

11.1v LiPo bataryası ve .20gr BB’ler ile Trident M4 CRB’de 112 m/s’lik (365 fps) bir namlu çıkış hızı yakalayabilirsiniz.Bu da dakikada 1440 atıştan fazlası demek oluyor. Aynı batarya ve mühimmatı kullanarak, SPR modelinde ise aynı atış hızında 120 m/s’lik (390 fps) bir namlu çıkış hızı yakalanabiliyor.Silahların tavsiye edilen satış fiyatları ise şöyle:

·         Trident M4 CRB: 325 $

·         SPR: 345 $

KRISS’den Poseidon atılımı: KRYTAC Trident M4 SPRKRYTAC Trident M4 SPRKRISS’KRISS’den Poseidon atılımı
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Airsoft'un Bir Numaralı Önceli...Tüm airsoft oyuncularının oyun sırasındaki en büyü....
Kovan Atan Airsoft Tabanca-Tüf...Airsoft’u benzerlerinden ayıran en önemli özelliği....
Airsoft Nasıl Doğdu, Nasıl Gel...Airsoft’un doğuşunda temel sebep ateşli silahlara ....
Umarex Gaz Geri Tepmeli G28’i ...Geçtiğimiz haftalarda incelemesini yaptığımız AEG(....
HATSAN TORPEDO 150 - KALİBRE 4...Yaylı ve pistonlu tam güçlü havalı tüfeklere Türkl....
AK74 Gazlı Airsoft TüfekÜrettiği kaliteli Gaz’la çalışan tabanca ve tüfekl....