Kinetic Concealmant Mini Taktik Lazer MG-01

Kinetic Concealmant Mini Taktik Lazer MG-01

Tabanca dünyasındaki yeni trend gizli taşınabilir, saklanabilir tabancalar. Gizlenebilirlik arttıkça otomatik olarak silahın modifiye edilebilirliği de azalıyor. Bu yüzden bu tabancalar açısından en büyük sorunlardan biri boyutları büyütmeden ve görünürlüğü arttırmadan tabancaya aksesuar ekleyebilmek.

13 Temmuz 2016 Yazı:Doğan Ayhan

Kinetic Concealment firması gizli taşımaya imkan veren küçük tabancalar için aksesuarlar üreten bir firma. İlk olarak kılıf üreterek piyasaya giriş yapan firma ardından mini lazer, fener ve nişangahlar üreterek ürün yelpazesini hızlıca geliştirdi. Firma geçtiğimiz aylarda yeni ürünü olan MG-01 mini taktik lazeri silahseverlerin beğenisine sundu.
Lazer tabancanın ön kısmına standart Picatinny raylar yardımıyla kolayca monte edilebiliyor. Güçlendirilmiş alüminyum malzemeden üretilen lazerin her iki tarafında da açma/kapama düğmesi bulunuyor. Lazer diğer standart taktik lazerler gibi yatay ve dikey ayarlama imkanı sağlıyor. Bir adet CR123 pil ile çalışabilen MG-01’in alt kısmında bulunan Picatinny raylar sayesinde tabancanızdaki kısıtlı Picatinny alanını işgal etmiyor ve dilediğiniz takdirde alt kısma ekstra aksesuar takabiliyorsunuz.
Ürün firmanın kendi web sitesinde 79.95$ fiyatla satılıyor. Ayrıca firmanın diğer ürünlerine bakmak için de firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KINETIC CONCEALMENT MİNİ TAKTİK LAZER MG-01Kinetic ConcealmantLazerMG-01
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Tüfek Atölyesinden 1911 Fabri...John Browning’in 1911 tabancası, elin doğal uzantı....
Kimber Browing’e Karşı! Yapılan testlerde, her iki tabancanın da iyi işled....
KAHR TUNGSTEN SERİSİ İLE GİZLİ...Kişisel silahlanmanın en önemli sebeplerinden biri....
HK P30 SK: Heckler & Koch’un ...Heckler&Koch firması popüler P30 serisi 9mm tabanc....
Smith & Wesson Performance Cen....
Polimer Kabze Yeni Ruger.