Kamp Ve Avcılar İçin Taşınabilir Şarj Cihazı

Kamp Ve Avcılar İçin Taşınabilir Şarj Cihazı

“Yeniler ve Yenilikler” bölümünde sürekli bahsettiğim gibi teknoloji hayatımızın her alanına girdiği gibi atıcılık, dağcılık, kamp gibi ekstrem sporların da her anına girmeye başladı. Özellikle de akıllı telefonlar her an yanımızda ve akıllıca kullanıldığında kişiye çok da yardımcı olabiliyor.

13 Temmuz 2016 Yazı:Doğan Ayhan

Gündelik yaşamdaki insanlar kadar av ve kamp gibi sporlardaki insanların da akıllı telefonları her an yanında. Hatta bizden daha yararlı bir şekilde navigasyon, pusula, balistik uygulamalar gibi işlevlerle kullanıyorlar. Ancak hep şikayet ettiğimiz gibi akıllı cihazların akılları arttıkça şarjlarının dayanma süresi de kısalıyor. Bu dezavantajı gündelik hayatta taşınabilir şarj cihazlarıyla atlattık ancak sert doğa koşullarında bu narin cihazların dayanması pek de mümkün değil. İşte MyCharge AllTerrain bu noktada bize çok yardımcı olacak bir ürün.


AllTerrain tamamen sert doğa koşullarında sağlam kalabilmesi için üretilmiş. Dış cephesini bütünüyle saran kauçuk kılıfı sayesinde darbelere karşı korunaklı bir halde. Bu kılıf gövde ve şapka olarak iki kısımdan oluşuyor ve yan kısmındaki menteşe ile açılıp kapanabiliyor. Kapandıktan sonra ise metalik kilit yapısı ile sıkıca kapatırsanız ürün ayrıca su ve toz geçirmezliği de kazanmış oluyor. Bütün bunların yanı sıra bu kılıf yüksek sıcaklıklara da dayanıklı bir malzemeden yapılmış.

114gr ağırlığa sahip AllTerrain’in lityum iyon bataryası 3000mAh şarj kapasitesine sahip. Bu da size 22 saate kadar USB porttan enerji sağlayabiliyor. Ürünün 2.1A’lik bir adet USB, bir adet de mini-USB çıkışı bulunuyor. Ürünün paketinden çıkan kablolar veya kendi kablolarınızla şarj işlemini yapabiliyosunuz. Ayrıca ürünün bir de AllTerrain+ adında, 6000 mAh kapasiteli modeli bulunuyor. AllTerrain 39.99$, AllTerrain+ ise 59.99$ fiyatla firmanın kendi internet sitesinde satışta bulunuyor.

Kamp Ve Avcılar İçin Taşınabilir Şarj CihazıTaşınabilir Şarj CihazıŞarj CihazıKamp Ve Avcılar
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Strike Industries Viper DipçikStrike İndustries firması fiyatına göre oldukça sa....
Nikoin Spot On Balistik Rüzgar...Uzun mesafe atıcıları için en büyük engellerden bi....
Prosounds M-4 Elektronik Kulak...Kulak sağlığı avcı ve atıcılar için çok önemli bir....
Crossbreed Bilek Tabanca Kılı...Kompakt tabancaların en temel özelliği yüksek gizl....
ARCight XTL: IWI Tavor İçin M-...Manticore Arms firması çoğunlukla Picatinny veya L....
Inteliscope Pro: Akıllı Telef...Akıllı telefonlar artık neredeyse hayatımızın her ....