Glock, Atıcılık Sporunda 25. Yılını Kutluyor!

Glock, Atıcılık Sporunda 25. Yılını Kutluyor!

ABD kökenli Glock Spor Atıcılık Kurumu (GSSF), kuruluşunun 25'inci yılını kutluyor! 1991'den beri yeni atıcıları atış sporlarına katma faaliyetlerini sürdüren kurum, 6 Ocak'taki kutlama vesilesiyle bir basın bildirisi yayınladı;

09 Ocak 2016 Yazı:Vladimir Çevik
“GSSF, 1991'den beri 120 000 üye, 200 000 karşılaşma, ve 700'den fazla açıkhava etkinliğine tanık oldu. 2016'da nişancılık kabiliyetlerini sergilemek, ödüller kazanmak ve ailelere yönelik güvenli ve eğlenceli bir ortamın keyfini çıkarmak isteyenler için, ABD genelinde düzenlenecek 55 açıkhava karşılaşmasına ek olarak kapalı alanda gerçekleştirilmesi planlanan 500'ü aşkın lig karşılaşması bulunuyor.


GSSF karşılaşmaları standart Glock tabancalarının kullanıldığı düşük stresli müsabakalardır ve pahalı ek malzemeler gerektirmez. Üyeler, kabiliyet seviyeleri ve Glock modellerine göre ayrılıp kendi aralarında rekabet ederler. Atış sahaları basit ama zorludur. 10 adet müsabaka kategorisi vardır ve Junior, Senior, Super Senior, Ladies ve 3 kişili takımlar gibi gruplara özel ödüller verilir.

Eğitim ve GSSF yöneticisi Alan Ramsey, 'geçtiğimiz seneler içerisinde, milyonlarca dolar değerinde ödüller ve Glock tabancaları verildiğini' söyledi. 'Umuyoruz ki, bizler sn. Gaston Glock'un vizyonunun 25'inci Yıldönümünü kutlarken, bu yıl GSSF ile atışa katılarak kendinizi gösterirsiniz.'


Karşılaşmaların 2016 programı ve GSSF'e dair daha fazla bilgi edinmek için, www.gssfonline.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
GlockAtıcılıkGSSF
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Oyun Başlıyor!Sizin için seçtiğimiz senaryolarla yeni maceralara....
POLİGONCLUB İstanbul Nihayet M...ISSF standartlarında yapılan Poligon Club, Mart ay....
Atıcılık ve Nöroloji İlişkisi ...Atıcılık ve Nöroloji ilişkisini ele aldığımız yazı....
Atıcılık ve Nöroloji İlişkisi ...Atıcılık üzerinde yapılan araştırmalarda fiziksel ....
Adrenalin Ve Bolca Silahın Bu...ABD’nin şu anda en hızla yükselen atış sporlarında....
Atıcılık ve Avcılıkta Seçim He...Başkan Mehmet Bülent Torpil'in beklenmeyen vefatı ....