Deniz Piyadelerinin Efsanesi; M40A5 Airsoft

Deniz Piyadelerinin Efsanesi; M40A5 Airsoft

Amerikan Deniz Piyadeleri(USMC) keskin nişancıları için efsanevi bir tüfek varsa oda kesinlikle M40 keskin nişancı tüfeğidir. M40’ın en modern versiyonu olan M40A5 ise halen Deniz Piyadelerine hizmet etmekte.

28 Şubat 2016 Yazı:Kaan Yozgat
VFC (Vega Force Company) firması M40A5 versiyonu tüfeği yakın zamanda piyasaya sürdü. Tüfek VFC tarafından Gaz’lı versiyon olarak çıkartıldı. Ayrıca Replika McMillan lisansına sahip. Bu da tüfeğin gerçeği ile bire bir olmasını sağlıyor.
 

Tüfek aynı gerçeğinde olduğu gibi polimer bir gövde ve dipçiğe sahip. Alüminyum bir namluya sahip olan tüfek CNC kesim çelik bir alev gizleyene barındırıyor. Ayrıca tetik ve tetik koruması tamamıyla Metal. 20mm’lik Ray tüfekte dahili olarak bulunmakta. Tüfeğin şarjörü 14 BB kapasitesine sahip.


Tüfek orijinal rengi olan Olive Drap olarak üretilmekte. Ayrıca 4900gr gibi bir ağırlığa sahip(Aksesuarlar hariç). Ayrıca özel bir plastik kutuda kullanıcıya ulaştırılıyor. Replika VFC tarafından 2 opsiyonlu olarak piyasaya sürüldü bunlar;

- Super Deluxe Version
- DX / Limited Version

Deluxe versiyon içinde Susturcu, Dürbün ayakları gibi ekstra malzemeler içermekte. Piyasa fiyatları ise şu şekilde. Super Deluxe Versiyon için 520 Amerikan Doları,  DX / Limited Version için ise 420 Amerikan Doları.
 
AirsoftM40A5Vega Force CompanyVFC
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Airsoft'un Bir Numaralı Önceli...Tüm airsoft oyuncularının oyun sırasındaki en büyü....
Kovan Atan Airsoft Tabanca-Tüf...Airsoft’u benzerlerinden ayıran en önemli özelliği....
KRISS’den Poseidon atılımı: KR...KRISS Grubu özellikle hafif silah teknolojileri ko....
Airsoft Nasıl Doğdu, Nasıl Gel...Airsoft’un doğuşunda temel sebep ateşli silahlara ....
Umarex Gaz Geri Tepmeli G28’i ...Geçtiğimiz haftalarda incelemesini yaptığımız AEG(....
HATSAN TORPEDO 150 - KALİBRE 4...Yaylı ve pistonlu tam güçlü havalı tüfeklere Türkl....