Crimson Trace LinQ Taktiksel  Lazer ve Fener  Sistem

Crimson Trace LinQ Taktiksel Lazer ve Fener Sistem

Crimson Trace taktiksel ürünleriyle silah severlerin beğenisini toplamış bir marka. Firma yeni ürününde atıcıları lazer ve fenerlerdeki kablo karmaşasından kurtarmış ve kablosuz bir sistem ile kolay aktivasyon sağlayabilen bir sistem oluşturmuş.

20 Ekim 2016 Yazı: Doğan Ayhan

LinQ, yeşil lazer ve 300 lumenlik fenerin bir arada bulunduğu bir sistem. Ürünün ayrıca sadece lazer ve sadece fener versiyonları da bulunmakta. Ancak beklenileceği üzere kullanıcıları en çok talep gösterdiği versiyon lazer&fener kombine versiyonu. Yeşil lazer güçlü fenerle birleştirilerek LinQ her ışık düzeyinde mükemmel çalışabilecek hale getirilmiş.
Sistem tamamen suya dayanıklı alüminyum gövdeden oluşuyor. Hammaddenin alüminyum seçilmesi ağırlık konusunda da atıcıya kolaylık sağlamakta. Lazerin aşağı-yukarı ve sol-sağ ayarlama imkanı mevcut. Standart Picatinny kızaklara kolayca monte edilebiliyor ve güvenlik kilidi sistemiyle hareketten kaynaklı ayar bozulmaları engellenmiş oluyor.Sistemin aktivasyonu kabzenin ön kısmındaki küçük tuşla sağlanıyor. Böylece sağ ve sol elini kullanan atıcılar kolaylıkla aktive edebiliyorlar. Hangi elinizi kullanırsanız kullanın yapmanız gereken orta parmağınızla hafifçe kabzedeki tuşa basmak. Lazer-fener geçişi ise öndeki sistemin arka yüzeyindeki küçük butonla sağlanıyor.LinQ tek bir AAA pil veya 2 CR123 pil ile çalışabiliyor. Lazer ve fener son güçte açık olduğu takdirde 2 saat aralıksız pil ömrü sunuyor. LinQ lazer&fener kombine sistemini Crimson Trace web sayfasından 549$ fiyatla satın alabilir, sadece fener veya sadece lazer versiyonlarının fiyatlarını yine firmanın kendi sitesinden öğrenebilirsiniz. crimson traceLinQlazerfener
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Lasermax Manta-Ray Taktik Fene...Dünyaca ünlü taktik lazer firması Lasermax, Manta ....
SureFire P2X Fury: Mikroişlemc...SureFire firması popüler P2X Fury serisi fenerlere....
SureFire Teknolojiyi Yakından ...SureFire taktik fener sektöründeki popüler markala....
Walther’den profesyonel fenerl...Köklü Alman firması, ürünlerinin olabildiğince küç....
Dünyanın En Küçük Tabanca Fene...SureFire firmasının 2015 yılı içerisinde tanıttığı....
Dünyanın En Küçük Tabanca Fene...SureFire firmasının 2015 yılı içerisinde tanıttığı....