AK74 Gazlı Airsoft Tüfek

AK74 Gazlı Airsoft Tüfek

Ürettiği kaliteli Gaz’la çalışan tabanca ve tüfeklerle bilinen KSC firması yakın zamanda AK74’ün Modern versiyonu olan AK74M’yi Gas Blow Back(Gazlı Geri Tepmeli) olarak piyasaya sürdü. AK74M Halen Rusya Federasyonun Ana Piyade Tüfeği olarak kullanılmakta.

07 Mart 2016 Yazı:Kaan Yozgat
KSC Tayvan menşeli bir firma ve üretimlerini Gaz’la çalışan replikalar üzerine yapıyor. AK74M yine KSC’ye özgü olan System 7 prensibi ile çalışmakta. System 7 Gaz’ın oldukça tasarruflu olarak kullanılmasını sağlayarak tek dolumla uzun süre atış yapma imkanı sağlıyor.

 
Replika tamamen Metal bir gövde ve Çelik bir üst koruyucu kapağa sahip. Kundak olarak 160 mm Naylon kullanılmış. Dipçikte ise 240mm Naylon kullanılmış. AK74M’nin ateşlisinde de bu kısımlar plastik. Replika 360mm alüminyum bir dış namluya sahip. Ayrıca 80mm bir Alev Gizleyene sahip.

Replika gerçeği ile 1:1 boyutlu olarak üretilmiş. Aynı gerçeğinde olduğu gibi dipçik katlanabilir. Ağırlığı 3555gr seviyesinde. Tüfeğin tam boyu 945mm dipçik katlandığında ise 700mm boyutunda oluyor. Ayarlanabilir Hop-Up mevcut. Kullanılan Gaz ve ortama bağlı olarak oyuncak 450 FPS gücünde. Bu da oldukça iyi bir güç demek. Tüfek ile beraber 42 BB kapasiteli bir şarjör gelmekte.

Oldukça gerçekçi ve bir o kadar kalite olan KSC AK74M’nin piyasa fiyatı 340 Amerikan Doları seviyesinde.
AK74Gazlı Airsoft
FACEBOOK İLE YORUM YAP
İLGİLİ HABERLER
Airsoft'un Bir Numaralı Önceli...Tüm airsoft oyuncularının oyun sırasındaki en büyü....
Kovan Atan Airsoft Tabanca-Tüf...Airsoft’u benzerlerinden ayıran en önemli özelliği....
KRISS’den Poseidon atılımı: KR...KRISS Grubu özellikle hafif silah teknolojileri ko....
Airsoft Nasıl Doğdu, Nasıl Gel...Airsoft’un doğuşunda temel sebep ateşli silahlara ....
Umarex Gaz Geri Tepmeli G28’i ...Geçtiğimiz haftalarda incelemesini yaptığımız AEG(....
HATSAN TORPEDO 150 - KALİBRE 4...Yaylı ve pistonlu tam güçlü havalı tüfeklere Türkl....